איך בוחרים תנור חימום לחורף?

November 3, 2014

הסתיו בעיצומו, הימים מתקצרים, וזה הזמן לבדוק האם אתם ערוכים לחמם את הבית בחודשי החורף הקרים. רבים מהצרכנים נוטים כיום לוותר על חימום באמצעות מזגן ולהעדיף תנורי חימום קטנים, זולים ופשוטים לתפעול. ברשת ה"סטוק", תמצאו מגוון גדול של תנורי חימום חשמליים בהתאם לצרכים שלכם:

חימום מהיר

מפזר החום נחשב כיום לאמצעי החימום הנפוץ והזול ביותר בשוק. יתרונותיו בגודלו הקומפקטי ובניידות שלו וגם בעובדה שהוא מחמם במהירות ומתאים לשימוש בכל חדר. רצוי לבחור במכשיר בטיחותי בעל 2 דרגות חום לפחות הכולל תרמוסטט.  לחימום שטח גדול יחסית, מומלץ לבחור בקונווקטור החשמלי – מפזר חום גדול ורחב, בעל 3 דרגות חום, המחמם את החדר במהירות וביעילות. יש לו ידיות אחיזה וניתן לתלות אותו על הקיר.

חימום של פעם

את תנור הספירלה כולנו זוכרים עוד מילדותנו. גם הוא מכשיר זול, המפיץ חום נעים ורב יחסית, בהתאם לגודלו. רצוי לבחור בתנור בעל 3 דרגות הפעלה ומפסק בטיחות המכבה את המכשיר בעת נפילה.

חימום באינפרא

תנורי חימום אינפרא, מבוססים על טכנולוגיית מנורת אינפרא אדום אשר מפיקה חום ומקרינה אותו, במקום לפזר אויר חם כמו מזגן או מפזר חום. תנורים אלה נחשבים לחסכוניים בצריכת חשמל, בטיחותיים במיוחד ופחות מייבשים ממזגנים או מפזרי חום ולכן מתאימים גם לחדרי ילדים. לחימום של חדרים קטנים יספיק תנור עם 2 גופי חימום, בחדרים גדולים רצוי לעשות שימוש בתנור עם 4 גופי חימום. 

חימום מעוצב

תנור חימום עגול קרמי הוא פתרון חימום מצוין המוסיף גם שיק עיצובי במחיר מאוד נוח. גוף החימום הקרמי מייצר חום נעים, מהיר ויעיל ובזכות המבנה המעוגל שלו הוא מפיץ חום ב-360 מעלות. ניתן להעבירו ממקום למקום באמצעות ידית האחיזה שלו ואפילו להציבו במרכז החדר לחימום מהיר. רצוי לבחור בתנור בעל 2 דרגות חום ולוודא כי יש לו מנגנון המפסיק את פעולת המכשיר במקרה של נפילה. 

בטוח לילדים

רדיאטור הוא אמצעי חימום חשמלי הבנוי מצלעות מתכת, המפיץ חום אחיד ומאוד נעים לחלל החדר. המכשיר שומר על טמפרטורה עצמית נמוכה ובטוחה למגע, לכן נחשב למכשיר בעל רמת בטיחות גבוהה ומומלץ במיוחד לשימוש בסביבת ילדים ותינוקות.  

כמו קמין אמיתי

הקמין החשמלי הוא תוספת דקורטיבית יוקרתית המשדרגת את הבית. זהו תנור בעל הספק חום עוצמתי המחמם את החדר במהירות וביעילות. יש לו תרמוסטט לכיוון רמת החום הרצויה ועמעם מובנה השולט על תאורת הקמין הנותנת אפקט של להבה. המכשיר נחשב בטיחותי מאוד וחסכוני בצריכת חשמל. 

Please reload

© הסטוק