פתרונות אירוח לחג

October 7, 2014

החלטתם להזמין את כל המשפחה המורחבת לסוכה שבניתם במרפסת הגדולה או בחצר הבית? רגע לפני שאתם מסיימים להקים את הסוכה ולהכין קישוטים, הכנו עבורכם את המדריך המלא לפתרונות אירוח במחיר שווה לכל כיס. 

ישיבה נוחה

כשאתם מארחים מדי פעם חברים בחצר הפרטית או במרפסת הגדולה שלכם, אתם לא זקוקים ליותר משולחן אחד וכמה כסאות. אך כשמגיעה כל המשפחה המורחבת להתארח בחגים, רצוי להיערך מראש ולמצוא בפתרונות יצירתיים שיספקו מענה מתאים גם לדודים המבוגרים. השנה אתם מארחים בחג סוכות? זו הזדמנות מעולה לשדרג את החצר או המרפסת הפרטית, בפריטים מעוצבים ונוחים במחירים משתלמים.

ראשית, פריטים חובה בכל בית - כמה כסאות מתקפלים(מחיר מבצע: 3 כסאות ב-99 שקלים ברשת הסטוק) שלא תופסים מקום אחסון ומספקים לכם פתרון מצוין לכל אירוח. מומלץ מאוד להצטייד בסט של ארבעה הדומים מעוצבים, שיספק לכם פתרונות ישיבה בשילוב פתרונות אחסון מצויינים גם לבית וגם לחצר. הסט כולל הדום זוגי + אחסנה, 2 יחידות הדום ויחידת הדום+ אחסנה נוספת. 

אירוח בשיק

ויש עוד כמה פתרונות אירוח לחצר או למרפסת גדולה: כיסא נוח עם חמישה מצבים(בדיוק לבעיות הגב של סבתא, כיסאות מתקפלים מדגם קלאסיק או כסאות דייגים מתקפלים, ערסל ראטן או כסא ראטן מסתובב שמוסיפים המון שיק עיצובי, ונדנדת 3 מושבים לגינה, כולל ריפוד ושמשיה. 

נגיעות של צבע

רוצים להוסיף עוד נגיעה של צבע ואמירה עיצובית לרהיטי החצר? פזרו על כסאות הנוח, על ועל הנדנדה, כריות נוי בהדפס "אותנטי" עם רקמה מיוחדת במגוון של צבעים ודוגמאות.  אפשר להוסיף עבור הצעירים שבחבורה, כריות רביצה גדולות ונוחות, רק היזהרו, אם לאורחים יהיה יותר מדי נוח, הם עלולים להישאר אצלכם עד החג הבא...

 

 

Please reload

© הסטוק