רטרו לא חייב להיות יקר!

September 2, 2014

ראש השנה מתקרב ורבים מאיתנו מתחילים להתכונן ולרכוש מתנות למארחים ולעצמם וגם לחדש את הבית. בחנויות מחכים לכם שלל כלי בית חדשים וזה הזמן להתאהב בטרנד שחזר ובגדול – כלים בסגנון וינטג', עם טעם של פעם. 

כלי בית בסגנון וינטג' נראים כאילו נלקחו מארון הכלים של סבתא בשנות ה-60. אלה כלי בית שקופים, עשויים מזכוכית עבה יחסית ועליהם מוטבעים עיטורים רומנטיים של פרחים ותחרה. רטרו או וינטג' הם שמות שמגדירים את הסגנון הנוסטלגי, שלא רק חובבי הרטרו אוהבים, אלא גם חובבי עיצוב מושבעים שמחפשים חלקים לסט הכלים שלהם בשווקים בעולם. מאז שהפך הסגנון לפופולארי בקרב קהלים רבים, חברות מסחריות מייצרות כלים בסגנון זה מה שהפך את הכלים ללהיט בכל העולם, שעד מהרה הגיע גם לישראל. 

אם אתם מעצבים חדר בסגנון רטרו, או שאתם רוצים לשלב נגיעות של וינטג' בחדר מרכזי בבית כמו הסלון, אתם יכולים להציב על שולחן עץ צלחת עוגה או ערימה קטנה של צלוחיות שקופות ועליהם פרחים, פירות או עלי פוטפורי ותקבלו מראה עיצובי משובב נפש, שכמו נלקח מדירה פריזאית במאה הקודמת. גם הגשה של עוגיות או פטיפורים בצבעי פסטל על מעמד קומות שמתאים להגשת קינוחים, יוצרת מראה מרענן ונעים לעין וגם אתם לא מעצבים מקצועיים – האורחים שלכם יהיו בטוחים שלקחתם את הרעיון ממגזין עיצוב...

רטרו משתלב בכל סגנון עיצוב

כלי האוכל בסגנון רטרו הם לא רק יפים ומעוררי רגש אצל המארחים ואצל הסועדים, הם גם משתלבים עם כל סגנון עיצוב שתבחרו. אם למשל, החלטתם על סגנון עיצוב שמבוסס על צבעים עזים כמו כחול, טורקיז, בורדו או חרדל, השקיפות של הכלים רק תדגיש את היופי של העיצוב ולא תאפיל עליו. כלי האוכל יהיו הבסיס לעיצוב ומסביבם אתם יכולים לשלב כל צבע שעולה על דעתכם ומתאים לקונספט שולחן האוכל שאתם עורכים.

 

רטרו במחירים נהדרים!

ולסיום: בדרך כלל מחירם של כלי בית בסגנון וינטג' או רטרו הם יקרים מאוד. כעת, יש לכם הזדמנות להנות מהסגנון המקסים והנוסטלגי ברשת הסטוק, במחירים משתלמים ביותר. לבחירתכם צלחות בגדלים שונים, שמתאימות למנה ראשונה ולמנה עיקרית, קערות לסלט, למרק ולקינוח ועוד.

אז שתהיה לכם שנה טובה ומעוצבת!

Please reload

© הסטוק