מה קונים בחזרה ללימודים?

August 5, 2014

שנת הלימודים שתיפתח מקרוב מרגשת הורים וילדים כאחד. אבל בצד ההתרגשות יש לערוך קניות מסודרות לקראת השיבה לבית הספר. הילדים רוצים להתחדש בילקוט, מחברות וקלסרים עליהם מודפסים הדמויות האהובות עליהם ואילו להורים חשובה איכות הפריטים שהם קונים לילדים והמחירים שלהם. ההורים רוצים לבחור ילקוטים, מחברות, עטיפות, קלסרים, כלי כתיבה ושאר הפריטים שיישארו עמידים למשך שנת הלימודים כולה. אבל אפשר למצוא את שביל הזהב בין ההורים לילדים – למצוא פריטים איכותיים במחירים משתלמים, עם הדמויות האהובות של הילדים.  ברשת הסטוק תוכלו למצוא את כל הפריטים הדרושים לחזרה ללימודים במחירים הזולים ביותר בארץ והחל מ-1 שקל בלבד (למשל, מספריים, מחדד, דבק פלסטי או נוזלי, פנקס וסרגל מתכת). כדי לעשות סדר במלאי העצום של מוצרי החזרה ללימודים, הכנו רשימה של הפריטים ההכרחיים לרכישה:

 

ילקוט – תיק גב או טרולי?
 

כל ילד וילדה חייבים ילקוט, ובדרך כלל הילקוט הוא הפריט החשוב ביותר שקונים לבית הספר. חשוב לקנות ילקוט – תיק גב או תיק נשיאה עם גלגלים כמו תיק טרולי – שמתאים במדויק לילד, לגילו ולצרכיו. אם יש לכם ילקוט טוב והילד רוצה טרולי, אפשר לקנות לו עגלת טרולי (בחודש אוגוסט עגלת טרולי בצבעים לבחירה, עולה רק 29 שקלים ברשת הסטוק).

חשוב לבדוק את הגודל של הילקוט כדי לוודא שהוא מתאים לכמות הציוד שהילד צריך לקחת איתו לבית הספר. למשל, אם יש בבית הספר לוקרים (תאים) שבהם משאירים את הספרים, ייתכן ויספיק ילקוט או תיק גב קטן יחסית. אם הילד לוקח איתו לבית הספר מדי יום את הספרים והמחברות, יש לקנות ילקוט גדול יותר שיכיל בנוחות את כל הפריטים הדרושים ולא יעיק על גבו של הילד.

מחברות וכלי כתיבה

בכל גיל דרושה רשימה אחרת של סוגי מחברות וכלי כתיבה. למשל, בכיתה א' כותבים במחברות עברית עם שורות רחבות (10 שורות בדף) ובכיתה ה' עוברים למחברות עם שורות יותר דקות ויש צורך גם במחברות חשבון ואנגלית. בכיתות הנמוכות יש צורך בעפרונות, מחדדים ומחקים ובכיתות הגבוהות יותר עוברים לכתיבה בעט ואז רצוי להוסיף טיפקס לרשימה. בכיתות הגבוהות יש צורך גם בקלסרים, חוצצים, תיקיות, מחשבון מדעי וכן הלאה. כל הילדים צריכים מדבקות עם מקום לשמות של הילדים. בדרך כלל, המורה – המחנכת מכינה רשימה לכלל התלמידים ובכל מקרה, אנחנו הכנו רשימה שמכילה את כל הפריטים הבסיסיים הנחוצים והיא מובאת כאן לפניכם. 

כל ילד צריך קלמר

מבחר הקלמרים המוצע היום לילדים הוא עצום – קלמרים מבד, קלמרים מפלסטיק, קלמרים ממתכת וכולם מגיעים בעיצובים שונים, בצבעים מגוונים, עם רוכסנים או תיק-תקים, עם תאים או עם תא אחד בלבד. מאחר והילד יפגוש את הקלמר מדי שעה במשך היום, חשוב לתת לו לבחור את הקלמר החביב עליו ולשמוח שאפשר להשיג את כל הדגמים עם כל הדמויות האהובות במחירים טובים ביותר ברשת הסטוק.

Please reload

© הסטוק