בחורף העור מתייבש וחובה להשתמש בקרם גוף ובקרם ידיים

February 10, 2014

גם מוצרי טיפוח אחרים יכולים לעשות לכם ולעורכם טוב. פרטים בכתבה לפניכם:

 

בחורף עור הגוף והפנים מתייבש, וזאת כתוצאה מהשילוב בין מזג האוויר הקר ואמצעי החימום השונים – תנור, רדיאטור ומזגן – שמייבשים עוד יותר את האוויר. היובש הוא בעצם תוצאה של ספיחת הלחות בכל האמצעים הללו ואנחנו מרגישים אותו קודם כל בשפתיים שנסדקות מייד, אחר כך בעור הגוף, במיוחד בפנים ובמרפקים. היובש הוא תופעה לא נעימה שאם לא מטפלים בה מיידית, יכול להפוך למציקה ואפילו מסוכנת מפני שיובש מוביל לגרד והגרד עלול ליצור פצעים שיכולים להזדהם. בקיצור, למה להסתבך אם אפשר בקלות לפתור את התופעה ולהקל על עצמנו ועל מראה עורנו?

 

שגרת טיפוח לעונה הקרה

 

אמצו לעצמכם שגרת טיפוח ייחודית לעונה הקרה. התקלחו במים חמימים, אך לא רותחים (מים רותחים מייבשים עוד יותר את הגוף). מייד לאחר הרחצה, יבשו את העור בעדינות בעזרת מגבת. אל תשפשפו עם המגבת את העור, מפני שאם העור גם ככה יבש ורגיש, תגרמו לעצמכם נזק. מגוון מגבות רכות ונעימות תמצאו כאן.

 

אחרי הייבוש העדין, הניחו קרם גוף. אתם יכולים להשיג מגוון סוגים של קרם גוף, במחירים משתלמים ובריחות נהדרים במחלקות הפרפומריה סניפי "הסטוק". מניסיון, קרם יקר הוא ממש לא הקרם הטוב ביותר. קרם טוב הוא קרם שמזין את העור בלחות מספקת ונספג במהירות.

 

אם אתם מתבשמים – החורף הוא הזמן המושלם לעבור להשתמש בשמני בושם. שמני בושם נטמעים על העור במהירות, ובנוסף לריח הטוב שלהם, שנשמר לאורך זמן, הם גם מזינים את העור בלחות טובה.

 

קרם לחות – עור הפנים זקוק בחורף לקרם לחות עשיר יותר. החליפו את קרם הפנים הקליל של הקיץ בקרם לחות מזין יותר. גם בחורף, ובמיוחד בחורף הישראלי, יש שמש ולכן על מנת להגן על הפנים מפני קרני השמש, תמיד עדיף להשתמש בקרם לחות שכולל מסנן קרינה או במסנן קרינה בנוסף לקרם.

 

שפתון נגד יובש – כדי להגן על השפתיים חובה להניח קרם או שפתון לחות מספר פעמים ביום. שפתוני הלחות נמחים מהר מאוד ולכן יש לחדש אותם אחרי ששותים או אוכלים. אם את משתמשת בשפתון בגוון דומיננטי – ותרי עליו אם שפתייך יבשות או סדוקות כי הצבע החזק מדגיש כל פגם בשפתיים. שפתונים בעלי גוון חזק בדרך כלל הם שפתוני מאט, והם מייבשים מאוד את השפתיים ועל כן בכלל רצוי להימנע מהם בחורף. העדיפי גלוס או שפתון עשיר בלחות. 

Please reload

© הסטוק