משדרגים את חדר האמבטיה

January 9, 2014

מרגישים שחדר האמבטיה זקוק לרענון? רוצים לעצב אותו מחדש מבלי להיכנס להוצאה גדולה? שינויים קטנים ופריטים חדשים, שלא ידרשו מכם לשבור תוכנית חיסכון, יהפכו את חדר האמבטיה שלכם לנאה ומעודכן. אביזרים חדשים יכולים למלא את המטרה ואין צורך להזמין איש מקצוע – את הכל תוכלו לעשות זאת במו ידיכם.
 

מוסיפים קישוטים
הוסיפו פס קישוט היקפי על אריחי הקרמיקה בקירות האמבטיה. פסים כאלה ידגישו את רוחבו של החלל. אריחים בגוון עז כמו ורוד, אדום, כתום, צהוב וכדומה משתלבים באופנת הרטרו, שחדרה גם לתחום העיצוב, וישברו את הלבן הבוהק של חדר האמבטיה השגרתי.
 

צובעים את הקירות
צבעו את הקירות החשופים בגוון שמשתלב עם אריחי הקרמיקה או פסי הקישוט הקיימים. אפשר לנסות צביעה דקורטיבית בגימורים שונים, אותם תמצאו בחנויות המתמחות.
 

מקשטים את האריחים
הדביקו קישוטים על חלק או כל האריחים שמחפים את הקירות. זהו שינוי קטנטן וזול מאוד שיכניס הרבה עניין לחדר האמבטיה.
 

מתקינים מראה חדשה

התקינו מראה גדולה מעל הכיור בחדר הרחצה. מראה צרה אופקית או אובלית מאוד אופנתית כיום. בנוסף למראה המחודש של חדר האמבטיה תקבלו גם אשליה של מרחב, כי מראה יוצרת אשליה של חלל גדול יותר. מבחר מראות תמצאו כאן.

 

מעדכנים את המראה של החדר
ליצירת מראה מעודכן וחדשני, כמו בבית מלון, שלבו בחדר האמבטיה אביזרי ניקל, כגון מתלי מגבות, מדפים לסבון ולשמפו, פח, מתקן לנייר טואלט או מנקה אסלה. רצוי לשלב פריטים מאותה סדרה, כדי ליצור שלמות עיצובית. מבחר פריטים לדוגמה תמצאו כאן.

 

כוננית במקום ארון
אם חדר הרחצה שלכם קטן, ותרו על הארונית והתקינו על אחד הקירות כוננית. כך תיצרו הרגשת מרחב. התקינו למגבות ולאביזרים מתקני תלייה חדשים – כמו כאן.

 

מתפנקים במגבות 
רעננו גם את סט המגבות שלכם. סדרה של מגבות בגוונים תואמים המסודרות באופן יפה ומזמין תורמת רבות למראה חדר האמבטיה. מגבות מכל הסוגים תמצאו כאן.

 

 

ואחרי שקיבלתם מאיתנו טיפים שימושיים ויעילים, כל שנותר לכם הוא לגשת לאחד הסניפים ולהתחדש באביזרים חדשים, להתקין אותם בקלות ופשוט, להיכנס ולהנות בחדר האמבטיה המחודש שלכם.

Please reload

© הסטוק