איך לבחור שמיכת פוך

December 10, 2013

איך לבחור שמיכת פוך?

אם יש דבר אחד בחורף שהוא תענוג אמיתי הוא להתכרבל בשמיכת פוך רכב ונעימה במיטה החמימה ולישון שנת לילה טובה. שינה טובה ומספקת, במיוחד בחורף, היא אחד הדברים החשובים ביותר לבני האדם. היא נותנת אנרגיה לשעות היום, מונעת השמנה ובקיצור – בריאות. רגע לפני שאתם רוכשים שמיכת פוך חדשה, אנו מגישים לכם מספר טיפים חשובים לבחירת השמיכה.

1. טבעי או סינתטי? שמיכת פוך סינתטית ממולאת בסיבים כגון הולופייבר, מיקרופייבר והולופיל אשר מודבקים ביחד ויוצרים שמיכה נפוחה ורכה. שמיכה טבעית היא שמיכה שלפחות 90 אחוזים ממנה מורכבים ממילוי נוצות ופלומה, חומרים יקרים במיוחד ועל כן מחירה של שמיכת פוך טבעית אמיתית הוא יקר מאוד ועשוי לעלות על אלף שקלים.

2. משקל השמיכה - בשמיכה סינתטית ככל שמשקל השמיכה ובעיקר המילוי כמובן גבוה יותר כך הבידוד של השמיכה גבוה יותר ועל כן היא מחממת יותר. שמיכה טבעית מחממת פי שניים או שלושה (תלוי בכמות הנוצות והפלומה) משמיכה סינתטית באותו משקל.

3. כביסה – שמיכה סינתטית ניתנת לכביסה במכונת כביסה, שמיכה טבעית ניתנת לכביסה בניקוי יבש בגלל רגישות ועדינות הפלומה והנוצות ומכיוון שקשה מאוד לייבש אותן והרטיבות עלולה לייצר חיידקים בתוך זמן קצר.

4. שמיכת יחיד או זוגית – למרות הרומנטיקה של ההתכרבלות משותפת, עדיף לבחור שתי שמיכות (יחיד או זוגית) בעובי שכל אחד מבני הזוג מעדיף. זה גם נוח יותר וגם גוף האדם מייצר חום וכל אחד מבני הזוג זקוק לדרגת חום אחרת.

5. בחירת השמיכה – עדיף לבחור שמיכה שמחולקת לקוביות כיוון שהן מונעות גושים ויוצרות חימום אחיד.

6. ציפוי השמיכה – החלק העליון של השמיכה צריך להיות מכותנה ורצוי 100 אחוז כותנה. ככל שצפיפות החוטים יותר גבוהה כך איכות השמיכה גבוהה יותר, ומסייעת למניעת קרדית האבק, חשמל סטטי ויתר רעות חולות.

ועכשיו, כשיש בידיכם המידע לרכישת שמיכת פוך איכותית, אתם מוזמנים לגשת לסניף, לרכוש שמיכה חדשה ונעימה ופשוט להתכרבל. חורף חם ונעים לכם!

Please reload

© הסטוק