חם בחורף, חם בסטוק

December 4, 2013

אז אחרי שכתבנו לכם על אמצעי החימום שכדאי לכם להעדיף להשתמש בהם, היום נדבר על מוצרי הטקסטיל שיעשו לכם חם בלב וחם בבית: שמיכות, כרבוליות, מצעים ועוד.

חם בחדר השינה - נתחיל במי שקר לו והלילות קשים לו במיוחד – הפתרון הוא סדין חשמלי. מפעילים את הסדין לפני שנכנסים למיטה ואז מדלגים על שלב הכניסה למצעים הקרירים כי בזכות הסדין החשמלי, המיטה חמה ונעימה, כיף להיכנס אליה במיוחד כשהגשם יורד בחוץ.

ברשת הסטוק ניתן להשיג סדינים חשמליים ליחיד או לזוג, הניתנים לכביסה, בעלי דרגות חימום שונות ובטיחותיים כמובן. בכל מקרה, עליכם להקפיד לא להפעיל את סדין החימום כשהוא מקופל – אלא רק כשהוא פרוס על המיטה ובכלל הסדין חשמלי מומלץ לשימוש למבוגרים בלבד.

חם במיטה – מאחר ומצעי המיטה פוגשים את גופנו לילה-לילה, 365 לילות ברציפות, עלינו באופן כללי להקפיד על מצעים איכותיים. אם בקיץ אנחנו מעדיפים לבחור מצעים קלילים מבדי כותנה אווריריים, בחורף עלינו לבחור מצעים עם צפיפות חוטים גבוהה ככל היותר מבד טבעי ונעים למגע. כדאי לכם לבחור במצעים מבדים עבים יותר, למשל מצעים העשויים מפלנל, סאטן וז'קארד וכמובן כותנה מסוג פרקל.
גם מבחינת הצבעוניות יש מבחר גדול של אפשרויות שכן החברות השונות מציעות קולקציות חורף מגוונות, בצבעים עמוקים יותר המתאימים לחורף, אתם רק צריכים להיכנס לחנות ולבחור מצעים בצבע אחיד או מצעים עם דוגמאות, לפי טעמכם האישי.

אחסון מצעי קיץ – את המצעים של הקיץ אחסנו בארון כשהם מגולגלים, כך הם יתפסו פחות מקום ויצברו גם פחות אבק.

שמיכות – אם בקיץ אפשר להסתפק בסדין, שמיכת פיקה או שמיכה קלה, בחורף הפריט המשמעותי ביותר בחדר השינה הוא השמיכה. אם אתם בוחרים שמיכת פוך טבעי, דעו שככל שפלומת המוך הטבעי גבוהה יותר כך השמיכה איכותית ומחממת יותר ובדרך כלל גם לכן תהיה יקרה יותר. יתרונן של השמיכות הסינתטיות הוא בכך שניתן לכבס אותן בקלות והן גם מתאימות למי שרגיש לאלרגיות שעלולות להיגרם מהמוך הטבעי.

סלון הבית – כרבוליות הן הפריט הכי שימושי בבית בחורף, ובעיקר בסלון הבית. הכרבולית היא שמיכה קטנה יחסית שמתאימה להתכסות בה כדי להתחמם מעט ובעיקר מול הטלוויזיה, וכך אנו גם חוסכים בהפעלת המזגן (במיוחד אם אנחנו לבד בסלון). הכרבוליות מגיעות במבחר עצום של צבעים ולכן משמשות גם פריט עיצובי ולכן כדאי לבחור כרבולית נעימה שמתאימה לצבעים של הסלון שלכם.

חורף חם נעים

מאיתנו, צוות הסטוק

 

Please reload

© הסטוק